دوربین مداربسته


امروزه با پیشرفت سریع و چشمگیر صنعت حافظتی و امنیتی در کشور و بکارگیری این سیستم ها در سطح عمومی و گسترده در جامعه، شرکت زینو علاوه بر پخش عمده و فروش سیستم های حفاظتی سعی و مبادرت در راه اندازی بخش نصب و اجرای سیستم های حفاظتی از جمله نصب دوربین مداربسته، نصب درب بازکن اتوماتیک، سیستم اعلام حریق و آیفون تصویری و اعلام سرقت اماکن نموده است. با توجه به گسترده و پیچیده شدن کارکرد سیستم های حفاظتی و مشکلات زیادی که برای مصرف کنندگان محترم در خصوص نصب سیستم ها بالاخص نصب دوربین های مداربسته ایجاد می شود، بکارگیری کارشناسان نصب و پشتیبانی خبره و مسلط به دانش روز این صنعت، استفاده از کالاهای با کیفیت واطلاع رسانی شفاف را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم. امیدواریم با یاری خداوند متعال بتوانیم امنیت خاطر و رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماییم.
مشاوره و ارائه راهکار:

ارائه مشاوره رایگان به مشتریان نه فقط با اهداف مستقیم مالی بلکه با هدف انتخاب بهترین و کارا ترین سیستم دوربین مدار بسته و همچنین کاهش هرچه بیشتر هزینه های مشتری صورت می گیرد. با توجه به پیچیدگی های بازار تجهیزات مدار بسته استفاده از خدمات مشاوره به مشتریان توصیه می شود.

اجرا و نصب دوربین مداربسته :

شرکت زینو دارای یک تیم فنی مجرب و کاملا فعال است که در سطوح متفاوت (از پروژه های مسکونی و تجاری کوچک تا پروژه های بزرگ) به انجام خدمات نصب و اجرای سیستم مداربسته می پردازد. اجرای پروژه ها با محوریت کیفیت صورت می گیرد و به حداکثر رساندن بهره وری سیستم مداربسته به عنوان یک سیستم نظارتی-حفاظتی از اهداف اصلی آن است.

فروش دوربین مدار بسته :

شرکت زینو یک شرکت فعال در زمینه پخش تجهیزات مدار بسته و سیستم های حفاظتی است. عمده محصولات ارائه شده توسط این شرکت شامل دوربین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه، دستگاه های ضبط کننده تصویر، کابل تصویر دوربین مدار بسته و کابل شبکه، اتصالات و تجهیزات جانبی مرتبط با سیستم های حفاظتی است.

طراحی پروژه های بزرگ:

اجرای پروژه های بزرگ مدار بسته در حیطه توانایی بسیاری از شرکت های فعال در زمینه دوربین قرار نمی گیرد. زینو از طریق ارائه راهکار و طراحی پروژه ها به این شرکت ها کمک می کند تا بدون مشکل به اجرای پروژه های بزرگ بپردازند.

 • درباره ما

  فضای مجازی و قدرت آن در زمینه های مختلف بر هیچ کس پوشیده نیست از این رو ما در صددیم تا با پیاده سازی ایده های جدید و یا بومی سازی و بهینه سازی سیستم های غیر ایرانی و ارائه ملی و فراملی خدمات خود بتوانیم روز به روز قویتر قدم برداریم

  از این رو با اشتیاق کامل از صاحبان ایده و ایده پردازان دعوت به همکاری میکنیم لازم به ذکر است که کلیه حقوق صاحبان ایده محفوظ است.

  برای همکاری با ما کافیست ازبخش ارتباط با ما درخواست تماس بدهید ما با شما تماس میگیریم.

 • گالری

 • تماس با ما

  بلوار پیروزی، پیروزی 20،بین شهید علیزاده 6و8
  پلاک 10 شرکت فنی مهندسی زینو

  تلفن:38765899-051
  ایمیل: info@zinoco.ir
  سایت : www.zinoco.ir